Pravidelné servisní prohlídky

Pravidelné servisní prohlídky

Prohlídky dle servisních intervalů

Dovolujeme si vám nabídnout komplexní servisní zázemí pro vozy všech značek včetně diagnostiky s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a s osobním přístupem k zákazníkům.

Každý, kdo již někdy vlastnil nebo dlouhodobě užíval osobní automobil, ví, že bez potřebné profesionální péče a pravidelných servisních prohlídek se jízdní a užitné vlastnosti vozu časem zákonitě zhoršují. V zájmu zachování užitné hodnoty vozu je tedy vhodné pravidelně navštěvovat autoservis a dodržovat výrobcem předepsané servisní intervaly.

Pravidelné servisní prohlídky

Systém pravidelných servisních prohlídek pomáhá uchovat bezvadnou funkčnost Vašeho automobilu a jeho jízdních vlastností po celou dobu životnosti vozu. Součástí servisní prohlídky je výměna oleje a olejového filtru, kontrola (a příp. i doplnění) provozních kapalin, kontrola možných poškození či nestandardních opotřebení vozu, brzdového systému i pneumatik.

Zajistíme pravidelný servis po 2 letech / 30 000 km podle servisní knížky vašeho vozu.

OBJEDNEJTE SE ON-LINE

Foto - servisní prohlídky
Provozovatelem webu je společnost Autoprofi & Matějovský, s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše