Pneuservis Jaroměř - Autoprofi & Matějovský

Pneuservis a uskladnění pneu

Nabízíme Vám možnost uskladnění Vašich zimních pneu přes léto a letních pneu přes zimu v našich prostorách za poplatek 299 Kč (do 16“ vč.) či 399 Kč (17“ a více) za sezónu.

Při uskladnění pneumatik u nás si nemusíte dělat starosti s odvozem a dovozem pneu do servisu a s místem pro uskladnění svých pneu.

Vaše pneumatiky budou uskladněny v podmínkách speciálně určených a přizpůsobených pro skladování pneu včetně jejich ošetření před uložením.

Ten, kdo si u nás zakoupí pro nadcházející sezónu z pohledu ročního období (ZIMA-LÉTO) nové pneumatiky a kterému provedeme servisní službu má možnost nechat si vyměněné pneumatiky u nás uskladnit. V době, kdy se o tyto pneumatiky zákazníkovi staráme, provedeme jejich kontrolu a připravíme je na nadcházející období. Zákazník nemá starosti kam a jak tyto pneumatiky doma uskladnit. Tyto starosti převezmeme plně za něj. Před příchodem sezóny, pro kterou jsou určeny, se po dohodě provede zákazníkovi jejich zpětná montáž na vozidlo.

OBJEDNEJTE SE ON-LINE

Foto
Provozovatelem webu je společnost Autoprofi & Matějovský, s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše