Foto Autoprofi & Matějovský

Informace o firmě Autoprofi & Matějovský

Firma byla založena v roce 1992, od našich počátků do konce roku 2015 jsme byli autorizovaným servisním a prodejním partnerem Škoda Auto. Po změně obchodní politiky Škoda Auto, kdy bylo rozhodnuto o ponížení počtu servisních míst zhruba o třetinu, o nutnosti přestavby jak interiéru, tak venkovních ploch, včetně direktivních dalších nařízení, jsme se po zralé úvaze rozhodli od roku 2016 jít vlastní cestou a smlouvu - s pro nás nesplnitelnými podmínkami – dále neprodlužovat. Od prosince 2015 jsme součástí Q Service, což je Mezinárodní síť profesionálních a nezávislých autoservisů v České republice a v dalších evropských zemích.

Vzhledem k blokové vyjímce z r. 2010 jsme schopni obsáhnout veškeré práce na všech vozech, bez ohledu na autorizaci ze strany Škoda Auto. Co dnes není v naší kompetenci?

  1. záruka mobility - kterou dnes umíme nahradit stejně kvalitním produktem Asistence bez starostí
  2. záruční a reklamační opravy

A to pouze z hlediska finančního nikoli profesního: jinými slovy - umíme udělat, ovšem bohužel ne zdarma. Tato výsada patřím výrobci a jeho partnerům v servisní síti.

Od počátku své činnosti pro Vás motoristy zajišťujeme kompletní služby:

  • servis, záruční i pozáruční, příprava na STK, měření emisí
  • prodej originálních i alternativních dílů a příslušenství
  • klempírna (oprava karoserií v jakémkoliv rozsahu poškození)
  • autolakovna
  • pneuservis, opravy Al disků
  • prověřené referenční a ojeté vozy
  • zprostředkování prodeje nových vozů (za hotové i na leasing, úvěr)

Po zimním období, které je pro všechny motoristy i jejich vozy méně příjemným a náročnějším, máme připraveny pro své zákazníky další zvýhodněné akce.

Staňte se i Vy naším věrným zákazníkem !!! Na Vaši návštěvu se těší příjemný personál s profesionálním přistupem.

Proč přijet k nám?

Pokud zrovna nemilujete "nádražní haly" moderních provozoven a cítíte se lépe v útulnějším prostředí rodinné firmy, pak jste u nás správně.

Náš kolektiv vždy splní Vaše přání. Pokud budete s našimi službami spokojeni, řekněte to všem. Stalo-li by se, že spokojeni nebudete, řekněte to nám, protože Vaše spokojenost je naším cílem.

Přejeme vše dobré a krásný den! Tým Autoprofi & Matějovský

OBJEDNEJTE SE ON-LINE

Foto autoservisu Foto interiéru Foto zázemí Foto servis Foto servis Autoservis Jaroměř Lakovna Jaroměř Lakovna Jaroměř
Provozovatelem webu je společnost Autoprofi & Matějovský, s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše