Foto

Náhradní díly

Chcete, aby se Váš vůz odlišil od stovek jiných a působil dynamičtěji? Navštivte nás a my Vám ukážeme všechny možnosti. Samozřejmě nám můžete napsat a my Vám zašleme katalog a ceník. Svého miláčka můžete totiž odít do sportovního doslova od hlavy až k patě, nebo od kol ke střeše, chcete-li. Hliníková kola, střešní okno, zadní spoilery a spousta dalších detailů dodají Vašemu vozu sportovní vzhled, který bude potěšením pro Vaše oči i pro oči lidí ve Vašem okolí.

K Vámi vybranému příslušenství Vám nabídneme i montáž, případně Vám s ní poradíme.

Každé roční období s sebou přináší zvýhodněné akce na aktuální příslušenství. Vyplatí se Vám čas od času se u nás zastavit.

Originální příslušenství

Výhodou originálního příslušenství je dlouhá životnost, spolehlivost, garantovaná funkce a dvouletá záruka. Originální výrobky jsou navíc bezpečnější než díly neoriginální – což oceníte zejména v kritických situacích.

Nejedná se pouze o to, že originální příslušenství je podrobeno náročným kvalitativním testům; originální autopříslušentvství je i nedílnou součástí estetického dojmu z vozu.

Přijeďte vybrat z nabídky autorádií, pneumatik, disků, střešních nosičů, vkládaných koberců, lékárniček, dětských autosedaček a dalšího sortimentu.

OBJEDNEJTE SE ON-LINE

Foto autoservisu Autoprofi & Matějovský
Provozovatelem webu je společnost Autoprofi & Matějovský, s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše